Pilti saab valida Appearance -> Theme Options.

KEVIN CHRIS

Professionaalne šoki-mustkunstnik Kevin Chris on tegelenud mustkunstiga juba üle kolmeteistkümne aasta. Tänaseks on ta andnud kokku üle 600 esinemise, mille käigus on tema maagiat näinud rohkem kui 80000 inimest. Alates klientidest nagu Coca-Cola, Swedbank, EMT kuni inimesteni Tallinna külmadel tänavatel.

Lisaks kodumaale on ta korduvalt pakkunud kvaliteetset meelelahutust ka Lätis, Leedus, Soomes, Inglismaal ja Austraalias ning esinenud erinevates telesaadetes.
2011. aastal aitas ta lisada Eestit Eurovisioonil esindanud Getter Jaani lavalisse showsse mustkunsti. 2018. aastal tegi ta koostöös Tommy Cashiga promovideo loole “Pussy Money Weed”, mis sai üle 350,000 vaatamise sotsiaalmeedias.

Kevin Chrisi väljamüüdud šoki-mustkunsti sooloetendus “UKS” lavastus Cabaret Rhizomes 2013. aasta oktoobris ja novembris, üheksaks müstiliseks õhtuks. Unikaalne esinemisstiil ning suur lavakogemus on teinud ta tänapäeval üheks ainulaadsemaks ja nõutumaks mustkunstikuks Eestis.

Kui soovite muuta oma üritust mustkunstnik Kevin Chrisi abil meeldejäävamaks ja maagilisemaks, siis palun saatke meil aadressil kc@kevinchris.com või kasutage lehekülje all asuvat kontaktvormi.


Kevin Chris on uue artistinimega mustkunstnik Kevinski. Vaadake uut kodulehte siit.

PROJEKTID – OSA VÕTNUD/SEOTUD

2018   “Tommy Cash – P*ssy Money W*ed”, Promovideo 
2017   “Koolitus – Avalik esinemine ja loo koostamine”, Pärnu Linnavalitsus, Eesti 
2015   “Loeng – Mõistuse Kontroll”, Creative Union, Eesti 
2014   “Cirque Le Privé”, Club Privé, Eesti 
2013   “Kevin Chris – Uks”, Cabaret Rhizome, Eesti 
2013   “Tanel Padar – Su nägu kõlab tuttavalt”, TV3, Eesti 
2011   “Getter Jaani – Rockefeller Street”, Eurovisioon, Saksamaa 
2011   “Getter Jaani – Rockefeller Street”, Eesti Laul, Eesti 
2011   “Charlekas & Meelis Kubo – Räpane Sessioon”, Soome 
2010   “Charlekas & Meelis Kubo – Räpane Sessioon”, Cabaret Rhizome, Eesti 
2011   “Winny Puhh”, Õllesummer Festival, Eesti 
2010   “Charlekas & Meelis Kubo – Räpane Sessioon”, Cabaret Rhizome, Eesti
2010   “Parima lähivaate mustkunstniku valimine”, Cabaret Rhizome, Eesti
2010   “Terminaator – Tuli ja Jää”, Õllesummer Festival, Eesti
2009   “Parima lavamustkunstniku valimine”, Salme Kultuurikeskus, Eesti
2009   “Erich Udras 70. sünnipäeva show”, Tallinn Linnateater, Eesti
2009   “Charlekas & Meelis Kubo – Räpane Sessioon”, Cabaret Rhizome, Eesti
2009   “Maagiline Võru – Kastrozza jälgedes, Võru, Eesti
2008   “Tabalukk”, Tallinna Nukuteater, Tartu Sadamateater, Eesti
2007   “Meelis Kubo – Miraakel”, Üleriigiline, Eesti

Samuti on mustkunstik Kevin Chris võtnud osa erinevatest ametialastest loengutest ja koolitustest nii Eestis, Lätis kui ka Inglismaal.

KLIENDID

cocacolaibmswedbankemtsolarisseboriflametv3KÕIK
Tallink, Olympic Casino, Kanal 2, Starman, Euronics, Koger ja Partnerid, Ülemiste City, Elion, Viking Line, Telegram, Boost Juices, Club Privé, Director Magazine, OnOff, Restoran Truffe, Restoran Olde Hansa, Restoran Peppersack, Event Masters, Royal Events, Bluedrum, Doc11, Kaubanduskoda, Roundtable Klubi, Jahtklubi, Müstika Maagiline Teater, Hugo Treffner, Restoran Gläm, Järve Keskus, Elektroluks, Rakvere lihakombinaat, Viimsi Kardikeskus, Maanteemuuseom, Polymer, Tartu Noir ning lugematu arv sünnipäevi, pulmi ja igasugu väiksemaid üritusi.

TAGASISIDE

“Kevin Chrisi etteaste oli ülimenukas. Kiideti tema professionaalsust, oskust inimestega suhelda ning trikkide uudsust. Parim muidugi, et suutsid publiku hulgast just ettevõtte juhi üles leida ja talle ikka tõsise närvikõdi teha. Braavo!” – Ria Värsi, Oü Brytta

“Sinu esinemisest: sa olid improviseeriv, täpne, ootamatu ning originaalne. Olid tore ja kompleksivaba suhtleja ning suutsid väga täpselt jälgida publiku reaktsiooni.” – Rait Roosve, Eesti Pank

“Kevin Chris esines ettevõtte jõulupeol jõuludele omase pilkupüüdva maagiaga. Eriti meeldis publiku kaasamine erinevates trikkides. – Mari-Liis Kruusel, AS Ericsson

TELLIMINE

Kui soovite muuta oma üritust mustkunstik Kevin Chrisi abil meeldejäävamaks ja maagilisemaks, siis palun saatke meil aadressil kc@kevinchris.com või kasutage lehekülje all asuvat kontaktvormi.

Tasu sõltub ürituse laadist, publiku suurusest, asukohast, kestusest jms mille põhjal koostab Kevin Chris just teile paremini sobiva programmi.

Vahetu, publikukeskne ja unustamatu elamus garanteeritud!

  • 9 SOOLO ETENDUST
  • 13 + AASTAT KOGEMUST
  • 628 + ESINEMIST
  • 237 + PAKKI KAARTE KASUTATUD

LIVE – KOGEMUS

“Kevin Chris – Kogemus” on neljaks peatükiks jagatud sürrealistlik šoki-mustkunsti etendus. Iga peatükk sümboliseerib ühte osa inimese elutsüklist – sünd, elu, surm ja teistpoolsus. Esimene osa nimega “UKS” lavastus Cabaret Rhizomes 2013. aasta oktoobris ja novembris, üheksaks müstiliseks õhtuks. Etendus oli väljamüüdud ning tuleb uuesti lavalaudadele kunagi lähitulevikus.

KEVIN CHRIS – UKS

KEVIN CHRIS – “KOGEMUS”
Esimene peatükk, Sünd – “UKS”

Sürrealistlik šoki-mustkunsti etendus “UKS” on nelja seerialise lavastusliku kogemuse esimene peatükk, kus põimuvad reaalsus ja illusioon. 

Läbi ukse sisenedes sukeldub vaataja maailma, kus piir tegelikkuse ja hallutsinatsiooni vahel muutub häguseks. See on paik, kus reaalsus ja loogika rebitakse ribadeks ning ühiskondlikutele normidele ei leidu kohta. Etenduse seksuaalne alatoon sümboliseerib meie sisemisi vaoshoitud ihasid ning paneb meid küsimuse ette – mis on õige ja mis on vale? Kust jooksub piir normaalsuse ja tabu vahel? 

Psühhedeelses miljöös kogetav rännak demostreerib seda kuidas me loome enda peas illusioone, kuid kui me sellesse illusiooni ise kiivalt usume, kas see on siis ilmtingimata vähem reaalsem, kui reaalsus ise?

 

KONTAKT

Tellimiseks või muude küsimuste puhul saatke palun meil aadressil k@thekevinski.com, kasutage all asuvat kontaktvormi, või helistage 5058159. Meilidele vastame 24 tunni jooksul.


Kevin Chris on uue artistinimega mustkunstnik Kevinski. Vaadake uut kodulehte siit.